FA Nutrition Carborade 1 kg

-21% FA Nutrition Carborade 1 kg

FA Nutrition Carborade  - naujas pasirinkimas ruošiant energetinį gėrimą.

Tai visiškai nauja formulė, kuri remiasi maltodekstrinu, gliukoze ir fruktoze, sustiprinta elektrolitais. Pagrindinis Carborade® gėrimo tikslas yra tiekti angliavandenius, kurie yra greitai absorbuojamos formos, siekiant teikti kūnui kuro, kuris reikalings per treniruotes ir kitą fizinę veiklą. Antrinė energetinių gėrimų funkcija yra padėti atsigauti ir tiekti energiją raumenims po fizinio krūvio, kai tai nėra įmanoma vartojant angliavandenius maisto ar užkandžių forma. Visų šių tikslų būtų galima pasiekti naudojant Carborade®.

Produkte yra daug greitai įsisiavinamų paprastųjų cukrų ir lėčiau įsisavinamų ilgesnesės grandinės cukraus derinių, siekiant užtikrinti greitą produkto veikimą, tačiau nuolat didinanti cukraus kiekį kraujyje, o tai savo ruožtu padeda išlaikyti raumenims energiją.

Gliukozė ir fruktozė, kaip paprastasis cukrus yra lengvai ir greitai patenkantys į kraują ir yra idealūs greitam transportavimui į dirbančius raumenis. Fruktozė kartu su gliukoze padidina maksimalų angliavandenių pasisavinimą ir suteikia papildomos energijos. Maltodekstrinas, viena vertus, lengvai įsisavinamas cukrus, bet, kita vertus, suteikia švelnesnį ir laipsniškiau didėjantį cukraus kiekį kraujyje. Be to Carborade® turi elektrolitų mineralus, tokius kaip natris, kalis, kalcis, magnis ir chloridas.

Elektrolitų papildymas yra labai svarbus, ypač per ilgas ir sunkias treniruotes, kai gali atsirasti reikšmingas mineralų trūkumas. Carborade® yra geriausias pasiūlymas visiems aktyviems žmonėms.

Vartojimas: 1 samtelį produkto (25 g) išmaišykite 300 ml vandens. Priklausomai nuo poreikio galite vartoti prieš treniruotę, treniruotės metu arba po treniruotės.

Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu.

Sudėtis
Angliavandenių 24g/25g
Energinė vertė 408 kJ/96 kcal /25g
Fosforas 125mg/25g
Iš jų cukrų 0.019g/25g
Kalcis 120mg/25g
Kalis 300mg/25g
Magnio 57mg/25g
Natris 0.15g/25g

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Dovana

Visi perkantys už 15 eurų ar daugiau, gauna dovanų.

  • Gamintojas: FA NUTRITION
  • Prekės kodas: 0006
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 9.53€
  • 7.50€

Galimi pasirinkimai

Žymos: FA, Nutrition, Carborade