Muscle Care Pro Bcaa 350g

-17% Muscle Care Pro Bcaa 350g

 BCAA - pagrindinė raumeninės masės statybinė medžiaga. Šios nepakeičiamos aminorūgštys sudaro 35% visų raumens aminorūgščių ir dalyvauja anabolizmo ir atsistatymo procesuose, pasižymi antikataboliniu poveikiu. BCAA nėra sintetinami žmogaus kūne, todėl žmogus gali jų gauti tik su maistu arba specializuotais maisto produktais. Nuo kitų aminorūgščių BCAA skiriasi tuo, kad yra pirmiausiai metabolizuojamos raumenyse, kitaip tariant, tai yra pagrindinis raumenų "kuras", kuris didina sportinius rodiklius, gerina savijautą.

Muscle Care Pro Bcaa 350g  yra miltelių pavidalo, todėl ne tik lengvai integruojasi į Jūsų racioną, bet ir greičiau pasisavina, apsaugodamas Jūsų raumenis nuo nepageidaujamo katabolinio poveikio. Jame yra puiki kombinacija aminorūgščių (L-leucino, L-izoleucino ir L-valino) bei išlaikytos geriausios šių aminorūgščių proporcijos. 

Šis bcaa puikus antikatabolinis produktas, skirtas kompleksiškai regeneracijai po treniruotės, sudėtyje turintis būtinų aminorūgščių, reikalingų liesos raumenų masės statybai. Tiek profesionalams, tiek megėjams mes rekomenduojame papildyti savo papildų lentyną aukštos kokybės produktu 

Vartojimas: gerkite vieną porciją (11,6 g - du dozatoriaus samteliai, sumaišytą su 250 ml vandens. Neviršyti rekomenduojamos paros normos (2 porcijos). Laikyti gerai uždarytą, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Prieš pradedant vartoti rekomenduojame pasikonsultuoti su treneriu, sporto gydytoju arba mitybos specialistu. Geriausias iki pabaigos: žiūrėti ant pakuotės krašto. 

Sudėtis
BCAAs 5g/11.6g
L-Glutaminas 5g/11.6g
L-Izoleucinas 1,25/11.6g
L-Leucinas 2.5g/11.6g
L-valino 1,25g/11.6g

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Dovana

Visi perkantys už 15 eurų ar daugiau, gauna dovanų.

  • Gamintojas: Muscle Care
  • Prekės kodas: 0012
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 19.86€
  • 16.50€

Galimi pasirinkimai